הום סטיילינג

הום סטיילינג הוא עיצוב פנים חכם ומתקדם, השואב אלמנטים של אדריכלות פנים, אמנות, אסתטיקה וכמובן עם המון התאמה אישית בכל פרויקט וכל חלל מגורים. זהו השלב הסופי בהשלמת הפאזל, שילוב צבעים אהובים, מרקמים, חומר, ריהוט משלים, תמונה, ציור, טפט, או וילון.

תפקיד הוילון הוא הצללה של החלל ושליטה בכמות האור מגיעים משקופים עד אטומים לחלוטין, ניתן לשדרג בתוספת של מצגים חשמליים. בהתקנת וילון, הבית מתלבש, נוספת טקסטורה, אווירה נעימה וצבע לחלל. הבית הופך נעים, מזמין חם ומפנק. יתרון נוסף שמספק וילון ,בייחוד בבתים עם תקרה גבוהה, זהו שיפור האקוסטיקה.

  1. הפיקו את המרב מהחלל העומד לרשותכם: הכוונה בהמלצה כללית זו היא בעיקר לגבי חללי מגורים קטנים יחסית. באמצעות טכניקות מתאימות וחומרים נכונים ניתן ליצור תחושת מרחב גם בחלל קטן. למשל ע"י שימוש בצבעים בהירים לקירות, התקנת מראות, תאורה נכונה וכו'.
  2. השראה נקייה ואישית: כשאתם ניגשים לפרויקט הום סטיילינג עצמאי, נסו להגיע אליו לאחר שגיבשתם לעצמכם השראה נקייה וטובה של התחום. עיברו על מגזיני עיצוב, אתרים, בקרו אצל חברים שעשו פרויקט דומה וכן הלאה כך תגבשו את הסגנון האישי שלכם ותבינו יותר מה אתם רוצים ומחפשים.
  3. לפעמים, נגיעות קטנות עושות הבדל ענק: לא הכול חייב להיות בגדול ויקר מאוד. במקרים רבים נגיעה אישית או שונה יכולה ליצור הבדל אסתטי אדיר. זה ההבדל בין עיצוב פנים עם נשמה לעיצוב מפס ייצור!
  4. הימנעו מבלגאן ויזואלי מיותר: הכוונה היא למשל להימנע משילובי צבעים רבים מדי, שילוב של יותר מדי סגנונות כך שהעיצוב כבר לא אקלקטי אלא כאוטי וכן הלאה. הסביבה צריכה להיות נעימה ומתאימה לכם, אז אל תגזימו.
  5. התאימו את העיצוב אליכם ולא אתכם לעיצוב: הטיפ הכי חשוב לגבי הום סטיילינג, בסופו של דבר אתם חיים בבית וצריכים ליהנות מכל רגע. העיצוב צריך להתאים לכם אסתטית וסגנונית אך בעיקר באופן פרקטי.
קידום אתרים בצפון קידום אתרים בצפון