מעצב מטבחים עד הבית

מאז ומתמיד טענו, שהאהבה לאוכל, היא זו שפותחת את הלבבות, ולכן בבית הישראלי המטבח הוא לב ליבו של הבית. אם בעבר הקפידו על הפרדה ברורה בין החלקים השונים בבית, כיום רבים מהבתים המודרניים המטבח הוא חלק בלתי נפרד מהבית, ובני המשפחה יושבים, וביחד והאווירה הינה חמימה ונעימה. לכן בגלל החשיבות הרבה של המטבח בחיי המשפחה, ישנו דגש מוצדק לעיצוב המטבח. מטבח מעוצב הוא כזה המבליט את היתרון של המטבח על פני חלקים אחרים של הבית, כלומר שימת דגש בצבעים ייחודים ושילובים שונים דבר שאי אפשר לבצע בחדרים אחרים.
המטבח הוא לב הבית בו המשפחה אוכלת ומבשלים את האוכל, ואז קיימת חשיבה ייחודית לגבי עיצוב המטבח. מחפשים אחר מעצב מטבחים עד הבית? פנו אל אורית סרצי.
מעצב מטבחים עד הבית

מעצב מטבחים עד הבית – יתרונות

חוסכת זמן – מעצב פנים עד הבית יתאים לאנשים עסוקים, שזמנם קצר במיוחד, והם צריכים מעצב אשר יגיע לראות את התוכניות, ותיתן על כך את חוות דעתו. לפעמים, במקום להזמין מעצב לכל הבית, שאין בכך צורך, יש להזמין מעצב רק למטבח פשוט וקל.

מעצב פנים מומחה – מעצב פנים, שמתמחה במטבחים מצויד בידע ייחודי ורחב היקף, וכן שולט בכל סגנונות העיצוב ובטיב החומרים הקשורים למטבח. מעצב הוא לא רק מומחה, אלא גם יכול לחסוך לכם הרבה מאד כסף, כי הוא פועל גם על ידי תקציב מוגבל.
בשביל לעצב לא צריך לשלם הרבה כסף – מעצב פנים המגיע עד הבית, ותפקידו לעצב מטבח – אנשים רבים חושבים, שעל מנת לראות מטבחים כמו בתמונות, צריך לשלם כסף רב. אבל הם לא יודעים שבסך הכל הוסיפו פריט מעניין מאד או החליפו את חזית הארונות.

 

מעצב מטבחים עד הבית שמכירה את המקום

היתרון העיקרי של מעצב מטבחים עד הבית, שהוא מכיר את המטבח ואת המיקום יותר מכל מעצב אחר שתגיעו אליו למשרד. מעצב פנים כזה יגיע עם ציוד מקצועי ופלטת צבעים, ויפעל בדיוק לפי התקציב שלכם, ובעיקר – יחסוך לכם המון זמן וכסף. אורית סרצי תשמח להגיע עד אליכם ולהציע לכם מהידע הרחב שיש לה, על מנת שתוכלו ליהנות לא רק ממטבח יפה אלא גם שימושי.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בצפון