עיצוב מטבח שחור

אחד הצבעים הדומיננטיים הוא הצבע השחור, כאשר רבים חושבים כי הוא נותן חיות למטבח, ואף משרה תעוזה. אמנם אין מטבחים רבים שצבועים בשחור מסיבות שונות, משום שבין היתר את הצבע השחור קשה לנקות, וכדומה. עם זאת, מעצבות פנים לא מעטות מעצבות מטבחים בשחור, שכן מדובר בפתרון עיצובי שמחזיק ביתרונות רבים. לפרטים נוספים על עיצוב מטבח שחור, פנו אל אורית סרצי.

עיצוב מטבח שחור

עיצוב מטבח שחור – עיצוב ייחודי

  • עיצוב ייחודי – בעלי בית שאוהבים צבעים כהים וודאי לא יתלבטו זמן רב, כאשר המעצבת תציע את הצבע השחור כצבע עיקרי. צבע זה אהוב עליהם, מכיוון שלא קיימים מטבחים רבים בצבע שחור, ומספק תוצאה ייחודית –בעיצוב ובנראות של המטבח.
  • הצבע השחור משדר יוקרה – תמיד טוענים כי הצבע השחור מחמיא לבגדים, ובכל בגד ניתן לשלב צבע שחור אין סיבה כלל זה לא יחול בעיצוב מטבח. המטבח הינו ייחודי בצבע שחור. כמו כן, המטבח משדר יוקרה ואלמנטיות, ומשרה על הבית מראה של ארמון יוקרתי מפואר ומעוצב. בנוסף, לצבע השחור ניתן להתאים כל צבע ללא בעיה. מעבר לכך, מטבחים שחורים מתאימים לעיצוב מודרני, ומשום שהצבע השחור הוא אינו טרנד חולף, מטבח שחור יהיה מתאים כבכל אופנה עכשווית.
  • קל לתחזוקה – המטבח השחור מכיל גם שיש שחור, ושיש זה הינו שיש ייחודי בצבעו, משום שעל השיש השחור לא נראים כתמים, ולכן קל מאוד לנקות אותו – והמראה תמיד מושלם.

 

סוגים של עיצוב מטבח שחור

ישנם סוגים ועיצובים של מטבחים בצבע שחור: החל ממטבח שחור לבן, שילוב עם עץ וצבע שחור, מטבח שחור עם זכוכית – כאשר הזכוכית משתלבת היטב עם צבע שחור ומוסיפה אסתטיקה רבה לחדר, שחור מט הצבע נותן תחושה ביתית יותר מאשר המטבח המבריק. כך או כך ממעצבת הפנים נדרש אומץ ותעוזה על מנת לשלב את הצבע השחור בטח כעיקרי או כל המטבח. למענה מקצועי, ניתן ליצור קשר עם אורית סרצי.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בצפון