תכנון חדר אמבטיה

לאורך תכנון חדר אמבטיה, יהיה עליכם לשוחח עם מעצבת פנים – ולהגיע למספר החלטות חשובות. החל מבחירת הקונספט העיצובי, התאורה המחמיאה, החיפויים לקירות ועוד – כך תוכלו ליצור את המראה המרשים ביותר לחדר האמבטיה. כדי להתחיל בתהליך העבודה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אורית סרצי תכנון ועיצוב פנים. מעצבת הפנים אורית סרצי למדה עיצוב ואדריכלות פנים ב"דיפלומה האוניברסיטה הפתוחה" ועוסקת כיום בתחום. מומחית זו מאמינה בתכנון מוקדם, המתבסס על היכרות מעמיקה עם הלקוחות. כך תתבצע עבודה יעילה, מדויקת ומרשימה.

תכנון חדר אמבטיה – לנהל את התהליך שלב אחר שלב

מדי בוקר, אנו קמים ליום חדש ומתכוננים ליום עבודה נוסף. בדרך, נשטוף פנים, נצחצח שיניים ונקפיד על מראה מוקפד שילווה אותנו כראוי לאורך כל היום. כשם שאנו דואגים לנראות שלנו, כך עלינו להשקיע בנראות חדר האמבטיה – אשר לאורך השנים הוא הולך ונשחק יותר ויותר. מעוניינים לרענן חדר זה? בשלב זה, יש לפנות אל מעצבת פנים מקצועית ולהתחיל בתהליך תכנון חדר אמבטיה.

עבודת תכנון חדר האמבטיה מתבססת על מגוון רחב של פעולות – קטנות וגדולות כאחד. החל מבחירת האריחים לקיר, האסלה, הארונות, הכיור, התאורה, המתלה והאקססוריז – מדובר בתהליך עבודה משמעותי בסופו תתקבל התוצאה הרצויה ובהתאם לדרישותיכם.

לצורך ביצוע המשימה כהלכה, יש לחפש מעצבת פנים מקצועית אשר תלווה אתכם שלב אחר שלב. החל מפגישת הייעוץ, היכרות וציון הדגשים העיצוביים החשובים, הכנת התכנית לחדר האמבטיה, הוספתם של המוצרים לחדר ועד יישום התכניות במלואן – שיתוף הפעולה המקצועי יענה על מבוקשכם.

תכנון חדר אמבטיה – ליצור שפה ייחודית

חדר האמבטיה מסמל הרבה מעבר לפונקציונליות. למעשה, הנראות האסתטית שלו אמורה להביע את סגנונכם האישי ואורחות חייכם. כדי לבצע את משימת עיצוב הפנים על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל אורית סרצי תכנון ועיצוב פנים. כמעצבת פנים, אורית סרצי מאמינה במציאת קונספט, השפה הייחודית של הלקוחות, ולהביא אותה לידי ביטוי. הכול כדי לשמור על הייחוד והטעם האישי שלכם – תוך שילוב אלמנטים עדכניים מתחום העיצוב.

קידום אתרים בצפון קידום אתרים בצפון